Warsztaty – Systema- 14 października 2023

GOŚĆ ANDREJ KARAFA Instruktor z Republiki Czeskiej

Syatema Poland, Systema Mazovia pod patronatem Stowarzyszenia Polska Akademia Sztuk Walki zaprasza na pierwsze w tym sezonie treningowym warsztaty systemy.
Gościem specjalnym będzie nasz wieloletni przyjaciel z Czech instruktor Andrej Karafa.

Andrej posiada ogromne doświadczenie w sztukach i systemach walki. Wspólnie zaczynaliśmy naszą drogę w Pszczyńskiej Akademii Sztuk Walki. Jest założycielem i głównym koordynatorem międzynarodowej organizacji INTERNATIONAL ASSOCIATION OF MARTIAL ARTS INSTRUKTORS do której należy Systema Mazovia. Od wielu lat prowadzi seminaria w Europie, prowadzi własne zajęcia w Republice Czeskiej i szkoli służby mundurowe.

Seminarium ma charakter otwarty, każdy może wziąć w nim udział niezależnie od uprawianego stylu, przynależności klubowej i zaawansowania technicznego oraz kondycji. Jednym warunkiem jest dobry stan zdrowia i uśmiech na twarzy.

Zapraszamy w sobotę 14 października o godzinie 10:00 do godziny 15:00 (prawdopodobnie warsztaty potrwają dłużej, będzie czas na konsultacje).

Miejsce: 05-220 Zielonka k.Warszawy Sala MARCEL ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 11

Uwaga:

Liczba miejsc ograniczona max. 20 osób. Liczy się kolejność zgłoszeń, prowadzimy zapisy do 05.10.2023 r. po tym terminie nie będzie możliwości uczestniczenia.

Szczegóły/ informację/ zapisy:
Marek Talarek telefon: 739 098 871 lub Mariusz 507 135 006, e-mail: [email protected]