„SYSTEMA OD PODSTAW” – 17-ty luty 2024 r.

Uwaga zmiana lokalizacji:
Warsztaty odbędą się w Szkole Podstawowej nr 258 Adres: Bertolta Brechta 8, 03-472 Warszawa Zapraszamy, godzina 10.00- 12.00

Zapraszamy na warsztaty wszystkich już ćwiczących systemę, jak również osoby, które chcą rozpocząć naukę skuteczniej samoobrony. Bez względu na Twoje predyspozycje motoryczne możesz uczestniczyć w naszym spotkaniu.

Sprawdź i wyrób sobie swoje zdanie na temat systemu obrony, jakim jest niewątpliwie rosyjska systema.
Nie oglądaj bzdur w necie, bo tu jak w każdej dziedzinie jest dużo nieprawdziwych informacji.

Działamy na Mazowszu jako organizacja 35 lat.
Warsztaty systemy prowadzimy od 15 lat. Pod naszym okiem wyszkoliło się wielu instruktorów, którzy prowadzą własne zajęcia/grupy w różnych częściach naszego kraju. Cały czas kadra Systema Mazovia- Poland dąży do własnego rozwoju, szkolimy się w kraju i za granicą, tak abyśmy mogli rzetelnie przekazywać wiedzę naszym współćwiczącym.

Nie interesuje nas polityka zarówno ta w sztukach walki, jak i w kraju. Nie jesteśmy i nigdy nie będziemy ruską frakcją czy piątą kolumną. Jesteśmy Polskimi Patriotami, których łączy wspólna pasja, jaką są systemy i sztuki walki.
Sprawdź NAS! Do zobaczenia na warsztatach!

Prowadzenie: instruktorzy Systema Mazovia-Poland (IAMAI)
Termin: 17.02.2024 r.(sobota) w godz. 10.00 – 12:00
Miejsce: Szkole Podstawowej nr 258 Adres: Bertolta Brechta 8, 03-472 Warszawa
Koszt po zniżce: 75 zł
UWAGA !!!!
Ograniczona liczba miejsc. Konieczna rezerwacja i potwierdzenie czy są jeszcze wolne miejsca, kontakt: SMS na tel. 739098871, e- mail: [email protected]