Zapisy na zajęcia w nowym sezonie 2020/2021 !

Wakacje powoli zbliżają się do końca, a my powoli przygotowujemy się do nowego sezonu szkoleniowego 2020/2021. Będzie on na pewno trochę inny, ale na tym polegają sztuki walki aby dostosować się do zaistniałej sytuacji. Budujemy dla siebie komfort w zaistniałym dyskomforcie.

Na naszych zajęciach nie oferujemy „cudownych technik” tylko ciężką metodyczną pracę, która przygotuje naszą psychikę i ciało do znalezienia komfortu i adaptacji w sytuacji zagrożenia. Jeśli więc szukasz kolejnego „złotego środka” to źle trafiłeś, ale jeśli szukasz prawdziwego szkolenia i grupy pasjonatów, to jest to miejsce.

Zapraszamy do kontaktów i wcześniejszych zapisów, kontakt w dziale „instruktorzy” oraz „sekcje” na naszej stronie. Nasi instruktorzy opiszą zasady udziału w zajęciach, które są oparte o aktualne normy prawne oraz standardy sanitarne.

Istnieje możliwość organizacji indywidualnych szkoleń oraz dla małych zorganizowanych grup 10 – 16 osób. W programie szkolenie z zakresu sztuk walk, bezpieczeństwa osobistego oraz samoobrony na bazie pszczyńskiej sztuki walki oraz rosyjskiej systemy.

O nas

Sistema to rosyjski system walki stworzony na potrzeby wojska, jednostek specjalnych, agentów ochrony najwyższego szczebla itd. Rosyjskie źródła utrzymują, iż Sistema ma swoje korzenie w tradycji, kulturze i folklorze Rosji oraz jej krajów peryferyjnych, jednak do tezy tej, należy się odnosić ze zdrową rezerwą.

Dziedziną mającą główny wpływ na rozwój teorii systemy była biomechanika ruchu człowieka, a zwłaszcza Teoria Zręczności Bernsztajna....