Warsztaty systemy 27/06/2020 r.
WARSZTATY SYSTEMY W WARSZAWIE
 
,,... na odmrożenie...''
 
Zapraszam na warsztaty systemy w nowej odsłonie. 
Wychodząc na przeciw oczekiwaniom uruchamiany po dłuższej  przerwie nasze warsztaty. Nic nie będzie takie same jak przed kilkoma miesiącami ale ... postaramy się spełnić wasze oczekiwania.
 
W związku z ograniczeniami związanymi z pandemią COVID-19, informujemy, o następujących zasadach obwiązujących na naszych zajęciach 
 
1. Bezwzględny zakaz obecności osób z objawami chorobowymi (katar, kaszel, gorączka, objawy grypopodobne, gastryczne itp.).
 
2. Przestrzeganie zasad dotyczących liczby osób, dystansu i innych – zgodnie z aktualnie obowiązującymi przepisami.
 
3. Nakaz dezynfekcji rąk, jako warunek wejścia na teren obiektu i uczestnictwa w zajęciach.
 
4. Wchodzący do obiektu powinien być w stroju do treningu oraz posiadać ochronę zakrywającą nos i usta; w szatni mogą przebywać maksymalnie 2 osoby  jednocześnie (o ile jest to możliwe). Ponadto, każdy uczestnik powinien posiać swój środek do dezynfekcji rąk oraz własny sprzęt treningowy (rękawice, kije i inne).
 
5. Prowadzący zajęcia ma prawo do zakazania wstępu na zajęcia, usunięcia z zajęć, ograniczenia wykonywanych czynności, wskazania miejsca ich wykonywania i udzielania innych wskazówek, dotyczących bezpieczeństwa i zachowania na zajęciach. Uczestników obowiązuje bezdyskusyjne stosowanie się do poleceń prowadzącego zajęcia w tym zakresie.
 
6. Organizatorzy i prowadzący zajęcia nie odpowiadają za konsekwencje ewentualnych niezgodnych z prawdą oświadczeń osób obecnych na zajęciach.
 
7. Przebywanie na terenie obiektu i uczestnictwo w zajęciach są dobrowolne i odbywają się na własną odpowiedzialność uczestników.
 
Wejście na teren obiektu, lub inna forma obecności na zajęciach, jest wyrażeniem zgody i zobowiązaniem do przestrzegania powyższych zasad.  
 
Zajęcia będą się odbywała na boisku szkolnym: 
Miejsce: Szkoła Podstawowa nr 258 przy ul. Namysłowska 1, wejście od Brechta.
 
Termin: 27.06. 2020 r. (sobota) w godz. 9.00 – 12:00
 
Prowadzący:
Instruktorzy Mazovia/ IAMAI/ : Marek Talarek, Mariusz Fabijański, Paweł Marczykowski, Konrad Irla 
 
Obowiązuje wpłata  na konto po wcześniejszej rezerwacji miejsca telefonicznie lub na e-mail: 739 098 871, e-mail: talarek.marek@gmail.com
 
Konto: 47 1140 2004 0000 3702 7678 8965
Tytułem: warsztaty 27.06.2020
 
Uwaga: konieczna rezerwacja i potwierdzenie przed wpłatą czy są jeszcze wolne miejsca !!!
Ilość jest mocno ograniczona, koniec rezerwacji: 20.06.2020 lub po wyczerpaniu się wolnych miejsc. 
Organizatorzy zastrzegają sobie prawo odwołania imprezy lub usunięcia uczestnika ze spotkanie bez podania przyczyny. 
 
Dbajmy o siebie i swoich bliskich.
 
Dziękujemy za zrozumienie.
 
www.pasw.waw.pl
www.systemapoland.pl
 

O nas

Sistema to rosyjski system walki stworzony na potrzeby wojska, jednostek specjalnych, agentów ochrony najwyższego szczebla itd. Rosyjskie źródła utrzymują, iż Sistema ma swoje korzenie w tradycji, kulturze i folklorze Rosji oraz jej krajów peryferyjnych, jednak do tezy tej, należy się odnosić ze zdrową rezerwą.

Dziedziną mającą główny wpływ na rozwój teorii systemy była biomechanika ruchu człowieka, a zwłaszcza Teoria Zręczności Bernsztajna....