Systema - Majówka 2018
Systema - Majówka 2018

SYSTEMA - MAJ 2018 
Ponieważ większość z Was planuje urlop i budżet na Nowy Rok, to już dziś podaję termin zjazdu w górach. 


ZAPRASZAM NA... 
3 DNIOWY ZJAZD TRENINGOWY SYSTEMY i PASW W GÓRACH 


Miejsce: Chata na Zagroniu, która znajduje się w Beskidzie Żywieckim, na grzbiecie poniżej Zapolanki, między Rajczą-Nickuliną, a Złatną.
Termin: (piątek, sobota, niedziela) 18-19-20 maja 2018 r.


Koszt: 350 zł obejmuje: zakwaterowanie, wyżywienie, wycieczki w góry z przewodnikiem, treningi Systemy i PASW, ubezpieczenie.
Liczba miejsc ograniczona max 40 osób, w tym roku nie mam możliwości zabrania większej ekipy, wiec liczy się kolejność zgłoszeń i wpłata zaliczki 200 zł do 15 marca ( zaliczka jest bezzwrotna, wiec proszę o rozważne podjęcie decyzji).


Instruktorzy prowadzący: Marek Talarek, Mariusz Fabijański, Jacek Jóźwiak, Paweł Marczykowski, Sylwester Zakrzewski, Eligiusz Zakrzewski, Norbert Jaros, Paweł Jaros - zaproszeni Goście.


Zapisy do 28 lutego 2018, proszę kierować na e-mail: talarek.marek@gmail.com

Dodatkowe informację: 
Marek tel. 739098871


Po zgłoszeniu otrzymacie Państwo maila ze szczegółowymi informacjami dot. harmonogramu zjazdu i kontem do wpłaty zaliczki. Zapraszam wszystkich trenujących jak również osoby, które chcą poznać Systemę oraz odpocząć w dobrym towarzystwie.

Opis miejsca:
http://chatanazagroniu.pl/

a tak było w ostatnich latach ... :)

https://www.youtube.com/watch?v=71vn0_-B7pA&t=3s

https://www.facebook.com/marek.talarek.10/videos/1445434245482448/

O nas

Sistema to rosyjski system walki stworzony na potrzeby wojska, jednostek specjalnych, agentów ochrony najwyższego szczebla itd. Rosyjskie źródła utrzymują, iż Sistema ma swoje korzenie w tradycji, kulturze i folklorze Rosji oraz jej krajów peryferyjnych, jednak do tezy tej, należy się odnosić ze zdrową rezerwą.

Dziedziną mającą główny wpływ na rozwój teorii systemy była biomechanika ruchu człowieka, a zwłaszcza Teoria Zręczności Bernsztajna....